Novodent

Poznaj nasze ceny

Sprawdź ceny naszych usług.

Wiemy, jak ważne są finanse jeśli chodzi o leczenie - zdrowie pełni ważną rolę w naszym życiu. Stąd nie ukrywamy naszych cen, i zawsze staramy się z góry uprzedzić każdego naszego pacjenta o kosztach.

Dzięki temu łatwiej zaplanować sobie budżet na prawidłowe leczenie jamy ustnej oraz kardiologiczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz ofertą.

Przykładowe ceny usług stomatologicznych

Novodent jest kliniką zdrowego, funkcjonalnego i estetycznego uśmiechu. Współpracujący z nami lekarze to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, dla których wykonywany zawód jest życiową pasją, dlatego nie ustajemy w staraniach, aby naszym Pacjentom zapewnić najnowocześniejsze metody leczenia, sprzęt najwyższej klasy oraz wysokiej jakości materiały.

Specjalizujemy się w leczeniu kompleksowym, które prowadzi do pełnego zdrowia oraz spełnienia marzeń naszych Pacjentów. Najpierw skupiamy się na likwidacji problemu , następnie na estetyce. Jednocześnie kładziemy duży nacisk na profilaktykę i ochronę, która sprawia, że nasi pacjenci mogą cieszyć się maksymalnie długo zdrowymi zębami.

Ile to kosztuje? Zawsze dążymy do tego, by określić cenę wizyty i koszty leczenia stomatologicznego w sposób rzetelny i możliwie dokładny. Aby określić koszty leczenia, zapraszamy na wizytę konsultacyjną, na której lekarz będzie mógł poznać Państwa oczekiwania, oraz po około godzinnym szczegółowym badaniu będzie mógł ocenić dokładnie stan Państwa zębów i na tej podstawie określić zakres leczenia .

Diagnostyka

Diagnostyka stanowi podstawę naszego leczenia. Aby ustalić zakres i plan leczenia oraz jego koszty wykonujemy dokładne badanie jamy ustnej często z dokumentacją fotograficzną oraz przeprowadzamy wywiad z pacjentem w celu poznania jego potrzeb zdrowotnych i indywidualnych oczekiwań.

Konsultacja stomatologiczna z badaniem (45 min - 1h)
200 zł
Konsultacja z badaniem stawu skroniowo - żuchwowego (1h)
300 zł
Zdjęcie RTG 1 punkt
30 zł
Zdjęcie RTG 2 i więcej punktów
60 zł
Zdjęcie pantomograficzne
80 zł

Endodoncja

W Novodent normą w trakcie leczenia jest zastosowanie mikroskopu, koferdamu, kontrola RTG w trakcie i po leczeniu oraz znieczulenia. Użycie tego sprzętu zwiększa precyzyjność pracy, bezpieczeństwo i maksymalizuje jej dokładność, nie stanowiąc dodatkowego kosztu dla pacjenta.
Wszystkie ceny leczenia kanałowego podane są bez kosztów odbudowy.

Leczenie kanałowe:
zęba przedniego
od 550 zł
zęba przedtrzonowego
od 750 zł
zęba trzonowego
od 800 zł
Powtórne leczenie kanałowe
wycena w gabinecie

Chirurgia stomatologiczna i implantologia

Wszystkie zabiegi w naszym gabinecie przeprowadzane są przez doświadczonego lekarza. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem z Pacjentem oraz badaniem radiologicznym.

Usunięcie zęba
250 - 600 zł
Dłutowanie zęba (korzenia, ósemki, zęba zatrzymanego)
350 - 1000 zł
Wszczepienie implantu
od 2500 zł

Profilaktyka w gabinecie higieny

Profilaktyka jest zabiegiem jednym z najmniej inwazyjnych w naszym gabinecie.

Kompleksowa higienizacja (scaling + piaskowanie + polishing + instruktaż + fluoryzacja + wybarwianie płytki)
280 zł
Lakierowanie zębów
100 - 130 zł
Polishing
120 zł
Lakowanie
100 zł
Poszerzone lakowanie
180 zł

Stomatologia zachowawcza

Stosujemy połączenie skutecznych zabiegów wraz z najlepszą dostępną technologią wypełnień. Nasi lekarze odwzorowują naturalne kształty zęba tak, by nie dopuścić do powstania choroby okluzyjnej. Cena zależy od stopnia zniszczenia zęba. Stawiamy na komfort Pacjenta, dlatego w cenę każdego zabiegu wliczone jest znieczulenie oraz dodatkowo, żeby zwiększyć dokładność zabiegu, w niektórych przypadkach optyczne powiększenie (lupy stomatologiczne lub mikroskop).

Wypełnienie w zębie stałym
280 - 350 zł
Odbudowa zęba
350 - 600 zł
Podbudowa zęba na włóknach szklanych (cena nie zawiera wypełnienia)
350 zł

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zęba martwego
pierwsza wizyta
150 zł
każda kolejna wizyta
100 zł

Stomatologia dziecięca

Zęby mleczne pomimo tego, że prędzej czy później wypadną z jamy ustnej, powinny być bezwzględnie leczone. Zaniedbania i przedwczesne wypadnięcie zębów może mieć bardzo poważne konsekwencje przy pojawieniu się zębów stałych powodując między innymi poważne wady zgryzu. Dodatkowo jeśli nauczymy najmłodszych pacjentów prawidłowej higieny i dbania o zęby ustrzeżemy ich przed bolesnymi doświadczeniami oraz skomplikowanym leczeniem w dorosłym życiu.

Wypełnianie w zębie mlecznym
200 zł
Usunięcie zęba mlecznego
150 - 200 zł
Lakierowanie zębów mlecznych
100 zł
Wizyta adaptacyjna dziecka
50 - 200 zł

Protetyka

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w kraju i za granicą. Każda praca jest indywidualnie dopasowana do pacjenta, do jego oczekiwań i możliwości. Często przymierzamy uśmiech, a po jego akceptacji, ruszamy do pracy!

Korona porcelanowa na stopie Cr-Ni
1200 zł
Korona pełnoceramiczna E-max, na cyrkonie
od 1800 zł
Licówka SIGMUM
1000 zł
Licówka ceramiczna
od 1800 zł

Kardiologia

Konsultacja kardiologiczna, internistyczna
180 zł
Teleporada - konsultacja kardiologiczna, internistyczna
150 zł
EKG z opisem
100 zł
Kontrola stymulatorów, kardiowerterów , defibrylatorów *
*system firmy BIOTRONIK, MEDTRONIC, VITATRON
150 zł
kontrola układów resynchronizujących*
*system firmy BIOTRONIC, MEDTRONIC
150 zł
Holter EKG (24h/48h)
130 zł / 260 zł
Holter EKG (weekend od piątku do poniedziałku)
300 zł
Holter ciśnieniowy (24h)
100 zł

Fizjoterapia

Wizyta (1 godzina)
150 zł

*Przedstawiony cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Celem ustalenia dokładnej ceny proponujemy wizytę konsultacyjną. Zalecamy ustalenie kosztu każdorazowo podczas wizyty.

Metody płatności

Przyjmujemy różnorodne płatności. Za nasze usługi możesz zapłacić gotówką lub kartą płatniczą. Możesz także skorzystać z systemu ratalnego Mediraty.

Gotówka
Karta kredytowa
Mediraty

Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub wypełnienie bezpłatnego „Formularza Pacjenta”.

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.

Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Umów wizytę