To my!

Robimy wszystko, by sprostać wysokim wymaganiom naszych pacjentów. Wciąż poszerzamy naszą wiedzę z zakresu stomatologii, tak by nasze kwalifikacje zawsze były na wysokim poziomie.

Poznaj nasz personel

Żaneta Golec-Jendrzejewska

lekarz stomatolog

Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Ukończyła Gdańską Akademię Medyczną w 2002 roku. W gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, periodontologią protetyką, implantoprotetyką,ortodoncją oraz zaburzeniami zwarcia. Przeprowadza kompleksowe leczenie w oparciu o diagnostykę, planowanie i realizacje indywidualnych planów protetycznych i ortodontycznych. Zafascynowana służbą zdrowia w Szwecji w swojej pracy wykorzystuje doświadczenie zdobyte w klinice medycznej w Karlskrone. Na pierwszym miejscu stawia interdyscyplinarne podejście do leczenia w oparciu o indywidualne oczekiwania pacjenta. Uczestnik sesji specjalnych dr Johna Koisa, szkoleń J.Okesona oraz uczestnik Curriculum Periodontologicznego dr Antona Sculean. Obecnie słuchaczka studiów „Master in Orthodontics” szkoły sygnowanej przez The City of London Dental School.

Paweł Kukliński

lekarz stomatolog

Dawid Skrzyński

lekarz stomatolog

Ewa Tymszan

lekarz stomatolog

Katarzyna Dąbrowska

higienistka

Katarzyna Molin

mgr fizjoterapii

W roku 2006 , uzyskała tytuł Licencjata Fizjoterapii na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie w roku 2008 tytuł magistra Fizjoterapii na Wydziale Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 2006 – 2008 pracowała w Centrum medyczno-rehabilitacyjnym Revimed w Gdańsku, klinice zajmującej się bezoperacyjnym leczeniem i profilaktyką schorzeń kręgosłupa w oparciu o terapię manualną, masaże i rehabilitację leczniczą, następnie w latach 2008-2016 była zawodowo związana z Centrum Medycznym POLMED w Starogardzie Gdańskim.

Monika Paraszczuk

neurologopeda

Neurologopeda, pedagog specjalny, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Specjalizuje się w terapii neurologopedycznej, dotyczącej dzieci/młodzieży z afazją i dyslalią, pacjentów po incydentach neurologicznych (m.in. udarach) oraz w diagnozie i terapii miofunkcjonalnej. Logopedia jest jej wielką pasją, ceni sobie specjalistyczne szkolenia i konferencje. Stosuje indywidualne, holistyczne podejście do pacjenta, skupia się na budowaniu relacji. Oferuje profesjonalną diagnozę oraz terapię dostosowaną do wieku, szczególnych potrzeb i możliwości. W swojej pracy wykorzystuje metody neurologopedyczne oraz pokrewne, wspomagające terapię, na przykład kinesiotaping. Chętnie podejmuje współpracę z innymi terapeutami i lekarzami, zapewniając tym samym wysoką skuteczność swoich działań

Łukasz Jendrzejewski

specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog

Czas nazdrowy uśmiech!

Implanty na wyciągnięcie ręki - zamów wizytę, a my wykonamy resztę!

Zamów wizytę już teraz
Novodent

Skontaktuj się z nami

    Umów wizytę