Piękny uśmiech to także to, jaką barwę ma nasze uzębienie. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że wielu z nas pragnie cieszyć się nienagannie prezentującymi się zębami! To właśnie do takich Pacjentów gabinetu Novodent kierujemy zabieg wybielania zębów. Co najważniejsze, Pacjenci mogą wybrać sposób, w jaki dokonane zostanie wybielanie szkliwa. Zobacz, jak możemy pomóc Ci w spełnieniu marzeń o pięknym wyglądzie! Nasze doświadczenie pozwala nam niezmiennie naprawiać estetykę uzębienia Pacjentów!

Dlaczego warto zdecydować się na wybielanie zębów?

Wybielanie zębów to wbrew pozorom wcale nie zabieg kojarzony wyłącznie z zachcianką, a realna pomoc dla wielu z nas. Pacjenci nieraz odczuwają poważny dyskomfort wynikający z niewłaściwej barwy szkliwa i kryją się ze swoim uśmiechem. Wcale tak nie musi być! Poza tym jasne zęby to często oznaka nie tylko tego, że dbamy o swój wygląd, ale też o zdrowie jamy ustnej! Odwiedź Novodent, jeżeli chcesz, aby także Twoje zęby były śnieżnobiałe! Mamy odpowiednie narzędzia pozwalające zmienić marzenia w realne korzyści! Skorzystaj z wybielania zębów gabinetowego i wybielania w domu (nakładkowego).

Wybielanie zębów w gabinecie

Wybielanie zębów w gabinecie to zabieg polegający na rozjaśnieniu zębów przy pomocy kombinacji specjalnego środka wybielającego oraz lampy emitującej światło o właściwej długości fali. Dzięki takiemu połączeniu zęby stają się wyraźnie jaśniejsze, a kolor zostaje przybliżony maksymalnie do bieli. Cechuje się ono bardzo dużą efektywnością, gdyż już po jednokrotnym wykonaniu tego zabiegu można zauważyć widoczną zmianę. W momencie, gdy Pacjent nie jest zadowolony z uzyskanych efektów, możliwe jest jego powtórzenie. Pozwól, że zmienimy wygląd Twoich zębów na lepsze!

Wybielanie zębów w domu

Jeżeli jednak Pacjent nie ma ochoty lub też nie ma odpowiedniej ilości czasu na realizację wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym, a lekarz może zakwalifikować go do innej formy wybielania, oferujemy także wybielanie nakładkowe. Polega ono samodzielnym wybielaniu zębów przez Pacjenta przy pomocy specjalnych nakładek.
Nakładki te wykonywane są na podstawie unikalnych wycisków zębów pacjenta. Następnie pacjent zgodnie z zaleceniami dotyczącymi ich przygotowywania i aplikacji preparatu wybielającego, powinien nosić nakładki przez wyznaczony czas. Po przejściu pełnej kuracji możliwe jest zauważenie wyraźnej zmiany w kolorycie zębów!

Wybielanie Prevdent

Obecnie najczęściej wybierana przez pacjentów Novodent formą wybielania jest metoda firmy Prevdent. Umożliwia ona, w zależności od uwarunkowań własnych pacjenta oraz obecnego koloru osiągnięcie efektu o 7-8 odcieni jaśniejszych zębów.

Dzięki zaawansowanej formule, w której aktywną substancją wybielającą jest 6% nadtlenek wodoru połączony z nano-hydroksyapatytem,
którego naturalny odpowiednik stanowi ok 97 %szkliwa zębów, procedura wybielania jest bezpieczna, a szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu.

W trakcie zabiegu Nano-hydroksyapatyt zawarty w aktywnej pianie, mineralizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość, dzięki temu możliwe jest jego wykonanie również u pacjentów z nadwrażliwości zębów.

Wybielanie cieszy się coraz większą popularnością — w naszym gabinecie Novodent sprawdzisz, która, z proponowanych  opcji jest dla ciebie najlepsza ! Niech Twój uśmiech stanie się prawdziwą wizytówką!

Zaufali nam

Umów wizytę